Назад

Порадник учасникам кримінального провадження

Назад

Порадник учасникам кримінального провадження

Правовий порадник учасникам кримінального провадження є путівником правової інформації в сфері кримінального процесу відповідно до норм Кримінально-процесуального кодексу України. Тут ви зможете знайти відповіді на різноманітні питання: що таке кримінальне провадження; яка роль різних учасників процесу, їх права та обов’язки; як оскаржувати рішення суду тощо.

Інформаційна складова порадника представляє собою короткі структуровані розділи на основі норм та правил кримінально-процесуального законодавства, що згруповано у 38 тематичних блоках. Наприклад, такі як: «Стадії кримінального провадження», «Як що Ви - потерпілий», «У Вас проводять обшук», «Як поскаржитись на суддю і куди».

Матеріал зібрано та розроблено на основі аналізу діючих нормативно-правових актів та орієнтований на широкий загал. Він є корисним для всіх зацікавлених, особливо тих, хто є учасниками кримінального процесу.

Порадник регулярно оновлюється відповідно до змін в законодавстві та пропозицій користувачів. Також деталізуються та розширюються розділи, з’являються нові тощо.

Додаток розроблений Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ). Пропозиції та зауваження щодо роботи додатку приймаються за електронною адресою: umdpl.association@gmail.com